Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport13 listopada 202418:54

Młodzieżowe derby Wodzisławia Śląskiego już w niedzielę na Stadionie Aleja

Młodzieżowe derby Wodzisławia Śląskiego już w niedzielę na Stadionie Aleja - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Już w najbliższą niedzielę, na Stadionie Aleja w Wodzisławiu Śląskim odbędzie się długo oczekiwany mecz młodzieżowych drużyn, który zapowiada się jako jedno z najbardziej emocjonujących sportowych wydarzeń tej jesieni. Naprzeciw siebie staną młodzi zawodnicy z LKS Naprzód 46 Zawada oraz MKP Odra Centrum – drużyn rywalizujących w III Lidze Młodzików D2.

Derby Wodzisławia Śląskiego to nie tylko walka o punkty, ale przede wszystkim o prestiż na lokalnej arenie. Obie drużyny wyjdą na murawę z pełnym zaangażowaniem i zdeterminowane, aby pokazać swoje umiejętności, pasję do piłki nożnej oraz sportowego ducha. To również wyjątkowa okazja dla kibiców, rodzin i przyjaciół młodych piłkarzy, aby zobaczyć w akcji przyszłe gwiazdy lokalnego futbolu. Atmosferę stadionu wypełnią emocje, a każdy gol, każda udana akcja, wzbudzi entuzjazm licznie zgromadzonych widzów.

Warto podkreślić, że niedzielny mecz to więcej niż tylko rywalizacja o zwycięstwo. To spotkanie ma na celu promowanie sportu i aktywności fizycznej wśród młodzieży, a także budowanie więzi w lokalnej społeczności. Kibice będą mieli szansę wspierać młodych zawodników i przyczynić się do ich rozwoju sportowego, co może zaowocować ich dalszymi sukcesami na arenie piłkarskiej.

Przygotujmy się na pełne emocji spotkanie! Wszyscy fani piłki nożnej są zaproszeni do kibicowania, wspólnego przeżywania sportowych wzruszeń i świętowania młodzieżowego futbolu. Pierwszy gwizdek sędziego punktualnie o godzinie 11.30.

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. N. Maciejek/UM, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności31 marca 202516:44

Zmarł Lucjan Szymik, wieloletni skarbnik KS SWD Wodzisław Śląski

Zmarł Lucjan Szymik, wieloletni skarbnik KS SWD Wodzisław Śląski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. FB/KS SWD Wodzisław Śląski
Aktualności31 marca 202514:37

Groźne zdarzenie w Pszowie. Renault uderzyło w słup. Autem podróżowało pięć osób, w tym trójka dzieci

Groźne zdarzenie w Pszowie. Renault uderzyło w słup. Autem podróżowało pięć osób, w tym trójka dzieci - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Pszów:

W poniedziałek, 31 marca, około godziny 13:05, na ulicy Karola Miarki w Pszowie doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Samochód osobowy uderzył w słup telekomunikacyjny, a na miejsce natychmiast skierowano służby ratunkowe, w tym policję, straż pożarną oraz pogotowie ratunkowe.

red.
Reklama
Aktualności1 kwietnia 202514:52

Jubileuszowa Gala 30-lecia Miasta Pszów

Jubileuszowa Gala 30-lecia Miasta Pszów - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Urząd Miasta Pszów
Reklama
Reklama
Aktualności1 kwietnia 202515:15

Zmarł Bolesław Cnota, zasłużony strażak z gminy Gorzyce

Zmarł Bolesław Cnota, zasłużony strażak z gminy Gorzyce - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
red., fot. KP PSP Wodzisław Śląski/Mateusz Kaczmarek
Reklama
Aktualności31 marca 202513:46

Rydułtowska gala Herosów Spod Szarloty za nami [FOTO]

Rydułtowska gala Herosów Spod Szarloty za nami [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Rydułtowy:

Konkurs o tytuł Herosa spod Szarloty stał się wyjątkową okazją do promowania mieszkańców lub osób uczących się lub pracujących na terenie miasta Rydułtowy, którzy poprzez swoje inicjatywy wpisują się w proces sprawiedliwej transformacji. Łącznie było to 9 kategorii, 70 kandydatów do tytułu Herosa spod Szarloty, 35 laureatów – Herosów.

UM Rydułtowy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.