Reklama

Najnowsze wiadomości

Sport30 grudnia 202419:12

Modernizacji boiska Olzy Godów ciąg dalszy

Modernizacji boiska Olzy Godów ciąg dalszy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Godów:

Na boisku sportowym w Godowie pojawiły się nowe wiaty z ławkami dla trenerów i zawodników rezerwowych. Zastąpiły one dotychczasowe, mocno wyeksploatowane konstrukcje, podnosząc standardy użytkowania obiektu. Zadanie zostało zrealizowane dzięki środkom pozyskanym przez Gminę Godów w ramach programu "Wzmocnij swoje otoczenie" Polskich Sieci Elektroenergetycznych.

Kto skorzysta z nowej infrastruktury?

Zmodernizowane boisko będzie służyć szerokiej grupie użytkowników:

• amatorskim drużynom piłkarskim i członkom lokalnych klubów sportowych,
• uczniom korzystającym z boiska w ramach zajęć wychowania fizycznego, turniejów i zawodów,
• drużynom z innych miejscowości zapraszanym na rozgrywki.

Dzięki nowym wiatom zarówno trenerzy, jak i zawodnicy rezerwowi zyskali wygodne i estetyczne miejsce do odpoczynku oraz organizacji podczas meczów.

Wartość projektu

Gmina Godów otrzymała na realizację tego zadania wsparcie finansowe w wysokości 24 000 zł, na podstawie umowy darowizny zawartej w ramach programu "Wzmocnij swoje otoczenie".

Dalsze inwestycje

To nie pierwsze ulepszenie infrastruktury sportowej w gminie. Wcześniej, w ramach tego samego programu, na boisku w Olzie zamontowano 10 nowych opraw oświetleniowych, poprawiając komfort gry i bezpieczeństwo użytkowników.
Inwestycje te są dowodem na zaangażowanie Gminy Godów w rozwój infrastruktury sportowej i wspieranie aktywności fizycznej mieszkańców. Nowoczesne obiekty zachęcają do większego zaangażowania w sport, integrują lokalną społeczność i podnoszą jakość życia w gminie.

Autor: opr. red., źródło: UG Godów, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.