Reklama

Najnowsze wiadomości

Patrol2410 grudnia 201313:21

Policjanci przebadali 1015 kierowców

Policjanci przebadali 1015 kierowców - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Powiat:

9 grudnia 2013 r. policjanci wodzisławskiej drogówki na terenie powiatu wodzisławskiego prowadzili działania "Alkohol i narkotyki". Działania funkcjonariuszy były skoncentrowane na przeprowadzeniu maksymalnej ilości kontroli kierowców i wyeliminowaniu z ruchu tych, którzy kierują samochodami pod wpływem alkoholu lub środków odurzających.

Akcja miała na celu poprawę bezpieczeństwa w ruchu drogowym, a zwłaszcza zmniejszenie liczby wypadków drogowych, spowodowanych przez osoby pod wpływem narkotyków, bądź nietrzeźwych.

W działaniach wzięło udział 16 funkcjonariuszy, którzy w 28 punktach kontrolnych na terenie powiatu dokonywali sprawdzenia stanu trzeźwości kierujących. Łącznie przeprowadzono 1015 badań na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu. W trakcie działań policjanci ujawnili 3 kierowców, którzy będą odpowiadać przed sądem za jazdę w stanie nietrzeźwości oraz jednego kierującego po spożyciu alkoholu.

źródło: KPP Wodzisław Śląski

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Autor: Gość (Aby podpisać komentarz swoim nickiem musisz się zalogować)
Portal naszraciborz.pl przeciwstawia się niestosownym, nasyconym nienawiścią komentarzom,
niezależnie od wyrażanych poglądów. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem – wyślij nam zgłoszenie.
Pozostało (1000) znaków do wykorzystania
Aby potwierdzić, że jesteś człowiekiem kliknij: kanapkę
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności5 kwietnia 202512:36

W powiecie wodzisławskim zapachniało Wielkanocą

W powiecie wodzisławskim zapachniało Wielkanocą - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Gorzyce:

W niedzielę, 30 marca w Ośrodku Kultury w Czyżowicach odbył się po raz pierwszy w naszym powiecie Pokaz Stołów Wielkanocnych Kół Gospodyń Wiejskich, zorganizowany przez KGW Czyżowice, Gminne Centrum Kultury w Gorzycach oraz Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim. Imprezę swoim patronatem objął starosta Leszek Bizoń.

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Kultura i Edukacja4 kwietnia 202511:02

Kto najlepiej zna rynek pracy? Zacięta walka w III Powiatowym Konkursie

Kto najlepiej zna rynek pracy? Zacięta walka w III Powiatowym Konkursie - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Sport4 kwietnia 202513:24

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Aktualności5 kwietnia 202513:52

Od poniedziałku kolejne prace na 1 Maja w Gołkowicach

Od poniedziałku kolejne prace na 1 Maja w Gołkowicach - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.