Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności24 kwietnia 202412:49

Brawurowy rajd Skrzyszowską zakończony wysokim mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy

Brawurowy rajd Skrzyszowską zakończony wysokim mandatem i zatrzymaniem prawa jazdy - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Policjanci z wodzisławskiej drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierującego saabem. 37-latek przekroczył dopuszczalną prędkość w obszarze zabudowanym o 59 km/h. Za brawurę został ukarany mandatem, na 3 miesiące stracił uprawnienia do kierowania.

W sobotę (20.04) policjanci z wodzisławskiej drogówki sprawdzali prędkość, z jaką poruszają się pojazdy. Około godziny 15.30, na ulicy Skrzyszowskiej w Wodzisławiu Śląskim mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej saaba, którego kierujący pędził z prędkością 109 km/h w miejscu, gdzie dopuszczalna prędkość wynosi 50 km/h. Za przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h policjanci ukarali 37-letniego mieszkańca Wodzisławia Śląskiego mandatem w wysokości 1,5 tys. złotych, na jego konto wpadło 13 punktów karnych. Mundurowi zatrzymali elektronicznie jego prawo jazdy, odzyska je za 3 miesiące.

Policjanci apelują i przypominają, że nadmierna prędkość jest najczęściej przyczyną najtragiczniejszych w skutkach zdarzeń drogowych. Przestrzegaj limitów prędkości, śpiesz się powoli, dojedź bezpieczenie do celu!

Autor: KPP Wodzisław Śląski, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport28 kwietnia 202500:05

Sportowe podsumowanie weekendu

Sportowe podsumowanie weekendu - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Kultura i Edukacja28 kwietnia 202512:59

Powiatowe Targi Edukacyjne. Szkoły zaprezentowały swoją ofertę [FOTO i WIDEO]

Powiatowe Targi Edukacyjne. Szkoły zaprezentowały swoją ofertę [FOTO i WIDEO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Wodzisław Śląski:

Kilkanaście stanowisk prezentujących to, co w powiatowych szkołach najlepsze, tłumy odwiedzających, pokazy taneczne, artystyczne, kulinarne, a nawet motoryzacyjne - tak w skrócie prezentowały się tegoroczne Powiatowe Targi Edukacyjne, które w tym roku zorganizowano pod hasłem "Edu Level Up".

Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Aktualności29 kwietnia 202511:37

Majówka w powiecie wodzisławskim [ZAPOWIEDŹ]

Majówka w powiecie wodzisławskim [ZAPOWIEDŹ] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Kultura i Edukacja28 kwietnia 202511:11

Ku pamięci Wandy Bukowskiej. Koncert ZPiT Vladislavia

Ku pamięci Wandy Bukowskiej. Koncert ZPiT Vladislavia - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
WCK, fot. materiały archiwalne
Reklama
Kultura i Edukacja28 kwietnia 202523:47

Już 24 maja kolejna edycja Festiwalu Kultury w Wodzisławiu Śląskim

Już 24 maja kolejna edycja Festiwalu Kultury w Wodzisławiu Śląskim - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Aktualności29 kwietnia 202512:48

Rydułtowy. Podpisano umowę na opiekę długoterminową

Rydułtowy. Podpisano umowę na opiekę długoterminową - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
Starostwo Powiatowe w Wodzisławiu Śląskim
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.