Reklama

Najnowsze wiadomości

Aktualności22 listopada 202413:06

Przed nami III Wodzisławska Giełda Wolontariatu

Przed nami III Wodzisławska Giełda Wolontariatu - Serwis informacyjny z Wodzisławia Śląskiego - naszwodzislaw.com
0
Reklama
Wodzisław Śląski:

Miasto Wodzisław Śląski oraz Centrum Aktywności Społecznej (CAS) serdecznie zapraszają na III Wodzisławską Giełdę Wolontariatu, która odbędzie się w Pałacu Dietrichsteinów 5 grudnia 2024 roku w godzinach 10:00–13:00.

To wyjątkowe wydarzenie, organizowane w Międzynarodowym Dniu Wolontariusza, ma na celu promowanie idei wolontariatu oraz ukazanie, jak wiele można osiągnąć dzięki wspólnym działaniom. Giełda stanowi doskonałą okazję do zaprezentowania lokalnych inicjatyw, wymiany doświadczeń i zainspirowania się działalnością wolontariacką na rzecz społeczności.

Dlaczego warto wziąć udział?

Giełda Wolontariatu to przestrzeń, w której organizacje, stowarzyszenia i grupy wolontariackie będą mogły:

• zaprezentować swoje projekty i osiągnięcia,
• nawiązać kontakty z nowymi wolontariuszami i partnerami,
• docenić zaangażowanie osób, które na co dzień zmieniają lokalną rzeczywistość na lepsze.

Program wydarzenia

W trakcie giełdy na uczestników czeka bogaty program, który łączy prezentacje, występy artystyczne i wyróżnienia dla działaczy społecznych:

• Powitanie gości – uroczyste rozpoczęcie wydarzenia.
• Prezentacja Centrum Koordynacji Wolontariatu w CAS – przedstawienie możliwości współpracy i wsparcia dla osób zainteresowanych wolontariatem.
• Wręczenie wyróżnień – uhonorowanie najbardziej zaangażowanych wolontariuszy oraz organizacji za ich wkład w rozwój miasta i pomoc potrzebującym.
• Występy artystyczne:
- dziecięcego zespołu „Gwiazdeczka”,
- solistek z grupy „Czornobrywci” działającej w Fundacji Nieobcy.
• Prezentacje kół wolontariackich – działalność i osiągnięcia lokalnych grup, inspirujące do zaangażowania w życie społeczne.

Wydarzenie poprowadzi znana i ceniona animatorka życia społecznego, Monika Sokołowska.

Jak wziąć udział?

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, obowiązują wcześniejsze zapisy. Zgłoszenia można przesyłać do 29 listopada 2024 roku:

• e-mail: k.powala@wodzislaw-slaski.pl 
• telefonicznie: 509 271 987

Serdecznie zapraszamy!

III Wodzisławska Giełda Wolontariatu to wydarzenie, które integruje, inspiruje i daje przestrzeń do budowania lepszego jutra. Dołącz do nas, aby wspólnie celebrować moc współpracy i zaangażowania społecznego!

iii_gielda_wolontariatu

Autor: opr. red., źródło: UM Wodzisław Śląski, fot. Natalia Maciejek/UM, redakcja@naszwodzislaw.com

Bądź na bieżąco z nowymi wiadomościami. Obserwuj portal naszwodzislaw.com w Google News.

Reklama
Reklama

Komentarze (0)

Aby dodać komentarz musisz być zalogowany

Reklama
Reklama

Najczęściej czytane artykuły

Aktualności17 kwietnia 202511:54

Wodzisławski komendant otrzymał podziękowania

Wodzisławski komendant otrzymał podziękowania - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
KPP Wodzisław Śląski
Reklama
Aktualności17 kwietnia 202512:10

W Bełsznicy szukali wielkanocnego zająca [FOTO]

W Bełsznicy szukali wielkanocnego zająca [FOTO] - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., fot. FB/Sołectwo Bełsznica
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Sport18 kwietnia 202515:24

Weekendowy Niezbędnik Kibica

Weekendowy Niezbędnik Kibica - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
(greh)
Reklama
Sport18 kwietnia 202520:48

Zawody narciarskie w Zakopanem. Dobre wyniki KS Ski Team Wodzisław Śląski

Zawody narciarskie w Zakopanem. Dobre wyniki KS Ski Team Wodzisław Śląski - Serwis informacyjny z Raciborza - naszraciborz.pl
0
opr. red., źródło: KS Ski Team Wodzisław Śląski
Reklama
Reklama
Reklama
© 2025 Studio Margomedia Sp. z o.o.