Konferencja WNET. Marzena Golda i Natalia Boszczyk kolejnymi prelegentkami
Konferencja "WNET - Zacznijmy od edukacji!" 7 i 8 marca 2025 roku zawita do Wodzisławia Śląskiego. W roli prelegentów wystąpią eksperci, praktycy i miłośnicy edukacji, którzy podzielą się nowoczesnymi metodami nauczania i przykładami dobrych praktyk. Wśród nich znajdą się m.in. Marzena Golda i Natalia Boszczyk. Poznaj sylwetki ekspertek.
Poznaliśmy nazwiska kolejnych prelegentek, które pojawią się na wodzisławskiej konferencji "WNET - Zacznijmy od edukacji!, która odbędzie się 7 i 8 marca 2025 roku.
Marzena Golda to nauczycielka języka polskiego i angielskiego oraz doradca metodyczny. W ciągu kilkunastu lat pracy stworzyła kilka innowacji pedagogicznych oraz własny program nauczania języka polskiego dla klas IV-VIII pt. „Czytam, wiem, rozumiem... – bliżej lektur”. Chętnie uczestniczy w wielu projektach edukacyjnych. Opracowała e-booki, m.in. „Lektura to przygoda! Pomysły i inspiracje na lekcje języka polskiego z lekturami obowiązkowymi” dla klas IV-VIII, a także „Gramatyka to przygoda!”, „Daj wyraz i pisz! Karty do wypowiedzi pisemnych z samooceną ucznia dla klas IV-VIII” i wiele innych. Jest autorką publikacji „Zestaw pomysłów na zajęcia z języka angielskiego w przedszkolu. Coding Box” wydawnictwa Nowa Era.
Należy do grona ambasadorów Wiosny Edukacji. Prowadzi szkolenia dla nauczycieli z zakresu metod aktywizujących, oceniania kształtującego oraz wykorzystania nowoczesnych technologii w edukacji. Jej pasja to poszerzanie wiedzy i odkrywanie nowych aspektów edukacji, a największą radość czerpie z przekazywania tego entuzjazmu swoim uczniom. Skupia się na budowaniu relacji, wierząc, że dobra edukacja opiera się nie tylko na materiałach i lekcjach, lecz przede wszystkim na zaufaniu i współpracy między uczniami a nauczycielem. Z przyjemnością dzieli się pomysłami i doświadczeniami na autorskim blogu „Rozwiąż język”.
Natalia Boszczyk jest autorką książek “Kryzysowy Niezbędnik Nauczyciela. Jak dbać o siebie, gdy szkoła zamienia się w emocjonalny poligon?” oraz “Dobre relacje w szkole”; dyplomowana nauczycielka języka polskiego, certyfikowana tutorka i mediatorka, trenerka, mentorka w kursach internetowych dla nauczycieli. Ponadto twórczyni bloga Szkoła Dobrej Relacji. Za nią 18 lat pracy z młodzieżą i dziećmi, 9 lat pracy trenerskiej i mentorskiej z nauczycielami, ponad 300 godzin tutoringu z młodzieżą, ponad 400 godzin warsztatów psychoedukacyjnych, ponad 300 godzin indywidualnych konsultacji z nauczycielami i rodzicami.
Komentarze (0)
Aby dodać komentarz musisz być zalogowany